BitcoinTalk.org zpřísňuje pravidla. Omezí například odkazy na kryptoměnové mixéry

Foto: Midjourney

Nejslavnější bitcoinové fórum BitcoinTalk.org oznámilo zpřísnění pravidel pro příspěvky na fóru. Mezi novými pravidly je například zákaz sdílení odkazů na kryptoměnové mixéry. Vadit zřejmě budou také peněženky s CoinJoinem nebo odkazy na darknet.

Nová pravidla proti podvodům

BitcoinTalk.org je především bitcoinové fórum a nemůžeme adminům zazlívat, že chtějí udržet obsah fóra okolo bitcoinu. Z tohoto důvodu budou zpřísňovat pravidla a nově tak na fóru nebude možné odkazovat na kryptoměnové mixéry nebo peněženky s JoinCoinem, mezi které se řadí také Trezor. Adminům se nelíbí především mixéry, které jsou nejčastěji spojovány s hackerskými útoky a krádežemi kryptoměn. Protože je primárním cílem zbavit fórum škodlivých odkazů, budou zakázány také odkazy na darknet. Nejedná se přitom o samotnou diskuzi, kterou bude možné na tato témata vést. Zakázány budou pouze odkazy na konkrétní služby. 

Tato pravidla budou platit od 1. ledna 2024 a fórum BitcoinTalk.org zavede následující změny:

Témata s odkazy na mixéry a témata se zmínkami o konkrétních službách budou uzamčena a archivována.

Nově nebude povoleno odkazovat na mixéry a porušení se bude trestat zablokováním účtu autora příspěvku na fóru.

Na fóru bude fungovat filtr, který odkazy na nejznámější mixéry nedovolí vložit do příspěvku. Pokud se někomu podaří filtr obejít a bude dále šířit odkazy na mixéry, bude potrestán zablokováním účtu. 

Žádný z uživatelů nedostane trest za staré příspěvky. Ty budou uzamčeny a archivovány. Trest zablokováním účtu se tedy bude týkat pouze nových příspěvků.

Zdroj: Nobsbitcoin.com

Přihlašte se k odběru novinek BTCC.cz

(Novinky budou zasílány pravidelně každý den v 6 hodin ráno.)

Autor: Jaroslav Petřík 196 článků
Redaktor magazínu BTCC.cz

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*