Britney Spears údajně používala kryptoměny ke skrytí nákupů před svým otcem

Foto: Starryai

V roce 2021 se začaly šířit spekulace, že Britney Spearsová využívala kryptoměny k utajení finančních transakcí před svým otcem, který měl kontrolu nad jejím majetkem. Nové memoáry popové hvězdy s názvem „The Woman in Me“ opět přitáhly pozornost k jejímu soudnímu sporu, včetně možného používání kryptoměn k osvobození se od otcovi kontroly.

Do listopadu 2021 byla Britney v situaci, kdy o jejím majetku, hudební kariéře a osobních záležitostech rozhodovali její otec a právník. Od té doby, co se začaly šířit zprávy o jejím zdravotním stavu, fanoušci začali spekulovat o způsobech, jakými se snaží zvládnout právní omezení, včetně těch, která ji omezovala v rozhodování o mateřství a partnerském vztahu.

V roce 2021 se podcast s názvem „Toxic“ zaměřil na údajné používání kryptoměn Britney Spears. Tvrdil, že v roce 2014 spoléhala na digitální měny k utajení drobných transakcí před svým otcem. Tato nesprávná informace se šířila mezi kryptoentuziasty online, kteří tvrdili, že Britney „uložila“ své kryptoměny, aby dosáhla maximální hodnoty, zejména v době, kdy cena bitcoinu dosahovala mezi 100 a 1000 dolary.

Někteří lidé vyjádřili obavy o potřebu soukromí Britney a navrhovali jí používání kryptoměny Monero. Britney se však nikdy veřejně nevyjádřila k tématu kryptoměn, narozdíl od osobností jako Paris Hilton nebo Kim Kardashian, které aktivně propagují tuto technologii.

Paris Hilton například pojmenovala své psy „Crypto Hilton“ a „Ether Reum“ během euforie na trzích s kryptoměnami. Kim Kardashian zase podporovala kryptoměnu EthereumMax, za což obdržela vysokou pokutu od americké Komise pro cenné papíry a burzy.

Britney Spears se zdá, že se k této technologii nevyjadřuje a nedává najevo žádný zájem, možná předběhla hru tím, že se vyhýbá zapojení se do kryptoměn, o kterých má jen omezené znalosti.

Zdroj: The Street

Přihlašte se k odběru novinek BTCC.cz

(Novinky budou zasílány pravidelně každý den v 6 hodin ráno.)

Autor: Karel Porezný 71 článků
Redaktor magazínu BTCC.cz

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*