Coinmate.io: První česká kryptoburza

Foto: Pixabay

Coinmate.io je první českou kryptoměnovou burzou, za kterou stojí šikovné české ručičky. Za dobu své existence si stihla vybudovat pověst velice solidní a důvěryhodné kryptoměnové burzy, která sice nenabízí tolik aktiv jako zahraniční konkurence, ale svými službami je zcela dostačující. V našem dnešním článku vám ji proto krátce představíme a ukážeme některé z jejich služeb.

Jak se s Coinmate.io pracuje?

Celá platforma burzy je sice poměrně jednoduchá, avšak pokud s obchodováním kryptoměn prostřednictvím burzy teprve začínáte, bude to chtít trochu praxe, než si na ni zvyknete. Není to však vůbec nic složitého a už po pár hodinách používání se na ní budete cítit jako doma.

Abyste mohli na Coinmate.io obchodovat, musíte se nejdříve zaregistrovat, poté pomocí jedné ze dvou dostupných webových platforem přikročit k samotnému obchodování. První platforma představuje klasickou burzu s běžnými nástroji, jež může být pro absolutní začátečníky příliš složitá. Druhá platforma je mnohem jednodušší, intuitivnější a můžete na ní provádět rychlé nákupy a prodeje.

Vše v češtině

Jelikož se jedná o české dílo, byla by ohromná škoda, kdyby nebyly jeho služby nabízeny v češtině. Počítat pak můžete také s českou technickou podporou. Samozřejmostí pak jsou vklady i výběry v českých korunách, ale využít můžete také eura nebo podporované kryptoměny. Pro vklad je možné použít klasický bankovní převod nebo platbu kartou přes GoPay. Výběry pak jdou vykonat pouze na bankovní účet spárovaný s účtem na burze, jiné transakce nebudou povoleny.

Férově nastavené poplatky

Co se poplatků týče, vklady a výběry v eurech jsou zpoplatněny 1 EUR, u výběru v korunách taktéž zaplatíte 1 euro, avšak vklad je zcela zdarma. U transakcí s kryptoměnami zaplatíte běžné poplatky sítí. Každý provedený obchod pak počítá s poplatkem 0,3-0,35 % z hodnoty dané transakce. U vyššího obratu se tato částka snižuje.

Zdroj: CoinMate.io

Přihlašte se k odběru novinek BTCC.cz

(Novinky budou zasílány pravidelně každý den v 6 hodin ráno.)

Autor: Karel Porezný 71 článků
Redaktor magazínu BTCC.cz

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*