Ve Spojených státech se mluví o mimozemšťanech a vyrábějí se mimozemské shitcoiny

Foto: Midjourney

Vláda Spojených států byla obviněna z utajování mimozemské aktivity a shitcoineři se okamžitě pustili do tvorby mimozemských memecoinů. Tvůrci shitcoinů se pokusili využít chvíle, kdy probíhalo ostře sledované slyšení s bývalými úředníky Spojených států. Ti tvrdili, že existují mimozemské vesmírné lodě i bytosti.

Mimozemské memecoiny vznikly téměř okamžitě

David Grush, bývalý člen pracovní skupiny Pentagonu pro neidentifikované letecké úkazy (UAP) a whistleblower vypovídající pod přísahou, obvinil americkou vládu z utajování návštěv mimozemšťanů na Zemi. Slyšení z 26. července se od té doby stalo poměrně virálním a za posledních 24 hodin se u něj objevila řada komentářů s mimozemskou, UFO a podobnou tématikou. Grusch ale tvrdil, že nemůže poskytnout odpovědi na konkrétní otázky, protože většina informací zůstává tajná. Uvedl ale, že vláda Spojených států má k dispozici mimozemské vesmírné lodě. Na slyšení vypovídal také Ryan Graves, výkonný ředitel organizace Americans for Safe Aerospace a velitel námořnictva ve výslužbě David Fravor. Ten je zodpovědný za pořízení dnes již proslulých záběrů UFO v roce 2004.

Foto: Midjourney

Podle údajů z DexTools se za posledních 24 hodin objevilo více než 50 nových tokenů s mimozemskou a UFO tématikou. Jsou samozřejmě označeny tickery jako ALIENX, UFO či ALIEN. Je samozřejmě nutné počítat s tím, že řada nových tokenů slouží pouze k obohacení tvůrce. Tvůrci těchto mimozemských tokenů využijí humbuku okolo virálního slyšení a pokusí se z investorů vytáhnout peníze. Naštěstí naprostá většině těchto nově vytvořených tokenů nezaznamenala téměř žádnou obchodní aktivitu, přestože téma UFO aktuálně trenduje na Twitteru i ve vyhledávání Google. Některé už existující tokeny si ale připsaly několik procent. Podle CoinGecko token UFO připsal 2,4 % a token AlienFi vzrostl o 5,9 %.

Zdroj: Cointelegraph.com

Přihlašte se k odběru novinek BTCC.cz

(Novinky budou zasílány pravidelně každý den v 6 hodin ráno.)

Autor: Jaroslav Petřík 196 článků
Redaktor magazínu BTCC.cz

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*