Velryby nakupily více než 1 bilion tokenů Shiba Inu. Čekají na růst ceny po spuštění Shibaria?

Foto: Midjourney

V posledních týdnech byly opět aktivní velryby nakupující Shiba Inu. Tito velcí investoři koupili za poslední měsíce tokey Shiba Inu v hodnotě 9 milionů dolarů. Nákupní horečka může souviset se spuštěním druhé vrstvy Shiba Inu s názvem Shibarium. 

Most mezi Shibariem a Etherem je ve fázi testování

On-chainové údaje od společnosti Santiment ukazují, že velryby Shiba Inu, tedy investoři, kteří drží od 10 milionů do 100 miliard tokenů Shiba Inu, koupili od 4. června ohromujících 1,11 bilionu tokenů. Aktuálně tedy všechny tyto velryby drží dohromady více než 32,5 bilionů tokenů Shiba Inu. Nedávné pokroky ve vývoji Shibaria zřejmě byly katalyzátorem pro novou aktivitu. Také vývojáři vyzývají všechny uživatele, aby si přišli nové řešení vyzkoušet v rámci testnetu. Aktivita testnetu je velice dobrá, přestože od poloviny července došlo k mírnému poklesu počtu denních transakcí v síti Shiba Inu. Na ceně tokenu se to příliš neprojevilo a pomalu roste.

Foto: Midjourney

Data z analytického nástroje Puppyscan ukazují více než 33 milionů transakcí, 17 milionů adres a 1,89 milionů bloků na testnetu. Shiba Inu má tržní kapitalizaci 4,9 miliardy dolarů, řadí se na přední příčky kryptoměnových tabulek a aktuálně je patnáctou největší kryptoměnou. Cenový růst zaznamenaly v posledních týdnech také další tokeny, které jsou spojené s projektem Shiba Inu. Jedná se o BONE a LEASH, které vzrostly o 6,7 a 8,9 procent. Oba tokeny budou později nedílnou součástí ekosystému Shiba Inu, prostřednictvím druhé vrstvy s názvem Shibarium. Kryptoměnu Shiba Inu dlouhodobě všichni vnímají jako meme token, zdá se ale, že vývojáři to se svým projektem nevzdávají s chtějí svým uživatelům nabídnout lepší řešení transakcí. Aktuálně jsou totiž transakce na Shiba Inu tak drahé, že se příliš nevyplatí je přesouvat z jedné peněženky na druhou.

Zdroj: Beincrypto.com

Přihlašte se k odběru novinek BTCC.cz

(Novinky budou zasílány pravidelně každý den v 6 hodin ráno.)

Autor: Jaroslav Petřík 196 článků
Redaktor magazínu BTCC.cz

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*