Ženich na své svatbě místo nevěsty sledoval cenu bitcoinu

Foto: Starryai

Taylor Loren sdílela na sociální síti TikTok záznam ze své svatby a popsala to jako nejdůležitější okamžik svého života. Během průchodu uličkou v bílých svatebních šatech směrem k oltáři za manželem si všimla, že její manžel oblečený v obleku začal kontrolovat telefon, který mu začal zvonit. Toto chování pobouřilo uživatele sítě.

Obecně platí, že telefony nepatří do specifických událostí, jako jsou divadelní představení, pohřby nebo svatby, zejména pokud jste ženich nebo nevěsta. Kanaďan Russell porušil toto nepsané pravidlo, což vedlo k negativní reakci uživatelů sítě. Jeho manželka se po čtyřech letech rozhodla pomstít tím, že zveřejnila video na TikToku, které zachycuje tento kontroverzní moment.

Ve videu je vidět, jak ženich v modrém obleku s dlouhým plnovousem vypadá nadšený, když uviděl svou krásnou družku, ale pak jeho pozornost upoutal telefon v kapse kalhot. Mladý muž bez váhání sáhne po telefonu a začne ho kontrolovat. Video se stalo virálním a získalo více než dva miliony zhlédnutí, přičemž mnoho lidí v komentářích vyjádřilo své pobouření nad jeho chováním.

Taylor v komentáři k videu napsala: „Před čtyřmi lety jsem kráčela svatební uličkou za láskou svého života. Byl to jeden z nejdůležitějších okamžiků našeho společného života – a můj manžel udělal tu nejromantičtější věc… Zkontroloval si telefon.“ Někteří uživatelé volali po rozvodu, ale někteří byli shovívavější a situaci označili za „roztomilou“.

Další žena sdílela podobný příběh, kdy během své svatby začal manželovi zvonit budík na telefonu. Taylor však přiznala, že nebyla naštvaná, ale spíše to považovala za legrační, protože byl manžel nervózní. V dalším videu Taylor prozradila, že jsou s manželem stále šťastně spolu a slavili čtvrté výročí svatby. Ve vtipné odpovědi Russell vysvětlil, proč si kontroloval telefon během svatebního průvodu: „Protože bitcoin nikdy nespí.“

Zdroj: DailyMail

Přihlašte se k odběru novinek BTCC.cz

(Novinky budou zasílány pravidelně každý den v 6 hodin ráno.)

Autor: Michal Pilař 122 článků
Redaktor magazínu BTCC.cz

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*