Recenze Binance: Největší a nejoblíbenější kryptoměnová burza na trhu

Foto: Binance

Binance je celosvětově nejoblíbenější a největší kryptoměnovou burzou na světě. Na Binance je možné obchodovat více než 600 různých kryptoměn a je na ni napojena také celá řada kryptoměnových směnáren a softwarových peněženek. Právě z tohoto důvodu si ji v našem dnešním článku krátce představíme.

Historie Binance

Binance byla založena roku 2017 a jejím zakladatelem je velezkušený obchodník a technologický génius Changpeng Zhao (známý jen jako CZ). Ten se od svého mládí věnoval práci na burzách a je známý tím, že do Bitcoinu vložil prakticky všechen svůj majetek. Následně znovu pracoval u velkých společností zabývajících se kryptoměnami, až si nakonec vybudoval vlastní projekt – Binance.

Binance zezačátku umožňovala pouze směnu pouze kryptoměny za kryptoměnu, což už ale dávno neplatí, neboť v současné době umožňuje směny například z dolarů, eura či liber. Česká koruna zatím bohužel chybí, avšak vklady z českých účtů samozřejmě možné jsou.  

Jak na Binance probíhá nákup kryptoměn?

Binance má velice široké spektrum služeb, pomocí nichž můžete kryptoměny nakupovat nebo prodávat. Jednou z nich (nutno říci, že tou nejsnazší) je kryptoměnová směnárna Binance. V té si jednoduše vyberete měnu, množství, které chcete koupit nebo prodat, a provedete směnu.

Další možností je klasické obchodování, které již vyžaduje trochu zkušeností a znalostí ze světa obchodu kryptoměn, proto jej úplným začátečníkům rozhodně nemůžeme doporučit. Zde totiž zadáváte různé obchodní příkazy pomocí různorodých funkcí. Jsou zde také veškeré potřebné nástroje, díky kterým můžete provádět analýzy a vést statistiky.

Moderní prostředí, snadné ovládání a česká lokalizace

Velkou výhodou burzy Binance je rozhodně její povedené rozhraní, ve kterém se při troše praxe snadno zorientujete a rychle si osvojíte všechny její funkce. Místní obchodníci jistě také ocení českou lokalizaci, kterou se mnoho krypto burz pyšnit nemůže.

Zdroj: Binance

Přihlašte se k odběru novinek BTCC.cz

(Novinky budou zasílány pravidelně každý den v 6 hodin ráno.)

Autor: Karel Porezný 72 článků
Redaktor magazínu BTCC.cz

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*