Žena, zapojená do plánu najmout nájemného vraha pomocí bitcoinu, byla odsouzena k pětiletému vězení

Foto: Pixabay.com

Kristy Lynn Felkins (38) z města Fallon v Nevadě byla odsouzena k pětiletému vězení za pokus o najmutí nájemného vraha, který měl zavraždit jejího bývalého manžela.

Podle záznamů soudu se Felkinsová v březnu přiznala ke zločinu, aby se vyhnula soudu. Ve svém prohlášení přiznala, že našla osobu, která za ni provede vraždu, a souhlasila se zaplacením 5 000 dolarů v bitcoinech za provedení činu, aby vše vypadalo jako nehoda.

Celá situace se datuje do roku 2016, kdy Felkinsová začala komunikovat s tímto neznámým pomocí webové stránky pro vrahy na temném webu. Původně chtěla svého bývalého manžela zavraždit, když se nacházel v městě Chico v Kalifornii.

Americký okresní soudce v Kalifornii nařídil, že Felkinsová bude propuštěna pod dohledem po odpykání trestu. Toto rozhodnutí bylo vynesené jako součást dohody o vině a trestu, kde se žena přiznala.

Felkinsová tvrdila, že po smrti svého bývalého manžela měla očekávat velkou životní pojistku, která měla vypadat jako nehoda. Navíc nabídla dalších 4 000 dolarů, aby urychlila realizaci plánu vraždy v roce 2016. Zároveň byla ochotná poškodit novou přítelkyni svého bývalého manžela, což naznačuje náhlou chladnost a neúctu k lidskému životu.

Celý incident připomíná nebezpečí a neetické aktivity, které se mohou odehrávat na internetu. Důležité je udržovat zákonné a etické hodnoty a jednat zodpovědně ve všech aspektech života.

Zdroj: theguardian.com

Přihlašte se k odběru novinek BTCC.cz

(Novinky budou zasílány pravidelně každý den v 6 hodin ráno.)

Autor: Michal Pilař 122 článků
Redaktor magazínu BTCC.cz

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*