Coinomi: Tradiční kryptopeněženka s českou lokalizací

Foto: Pixabay

Coinomi patří k jedněm z nejdéle působících kryptoměnových peněženek na trhu. Uživatelům nabízí příjemné a jednoduché prostředí, absolutní kontrolu nad privátními klíči a vynikající zabezpečení. V našem dnešním článku se proto podíváme, co vše můžete s peněženkou Coinomi získat a jaké funkce nabízí.

Coinomi je oblíbená a jednoduchá

Coinomi působí na trhu již od roku 2014 a je jednou z nejdéle fungujících kryptoměnových peněženek vůbec. Z toho také vyplývá, že její služby využívá ohromné množství zákazníků po celém světě, jež jí svěřují plnou důvěru. Za to jistě vděčí své jednoduchosti, díky které se s peněženkou sžijete již po pár minutách. Coinomi také neobsahuje webové rozhraní, což znamená, že vaše kryptoměny nejsou uloženy nikde na cloudu, který by je zpřístupňoval pro jiná zařízení například při použití peněženky z PC.

Coinomi je však jednoduchá možná až příliš. Od jejího vzniku se v jejím vzhledu prakticky nic nezměnilo. Někomu tak může přijít její zpracování příliš zastaralé a nepřehledné. Jak jsme ale již zmiňovali, stačí si s peněženkou dát pár minut, seznámit se se všemi jejími možnostmi a jistě se v ní rychle zorientujete.

Jaké kryptoměny Coinomi podporuje?

Jedním ze základních parametrů kryptoměnové peněženky jsou samozřejmě podporované kryptoměny. Těch Coinomi podporuje více než 125 a zařadit mezi ně můžeme například:

  • Bitcoin,
  • Ethereum,
  • Ripple,
  • Litecoin,
  • A další krypto aktiva.

Na Coinomi tak můžete bez problémů ukládat ty nejznámější kryptoměny, ale také méně známé altcoiny či NFT tokeny. Výběr je pouze na vás.

Coinomi shrnutí

Coinomi je jednoduchou a tradiční krypto peněženkou, do které vkládají důvěru miliony lidí po celém světě. Pyšní se vynikajícím zabezpečením, jednoduchostí i českou lokalizací. Dáte-li si trochu práce a seznámíte se s jejími funkcemi, odmění se vám spolehlivou službami včetně všech funkcí, které od peněženky očekáváte.

Zdroj: Coinomi

Přihlašte se k odběru novinek BTCC.cz

(Novinky budou zasílány pravidelně každý den v 6 hodin ráno.)

Autor: Karel Porezný 71 článků
Redaktor magazínu BTCC.cz

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*