Další krypto magnát byl nevybíravě zavražděn

crypto
Foto: Starryai


Při opravě ucpaného odpadu v bytovém domě v bulharské Sofii se instalatéři setkali s hrůzným objevem – kusy lidského těla uvnitř záchodu. Brzy se zjistilo, že obětí byl úspěšný americko-bulharský občan a krypto magnát Christian Peev. Hlavním podezřelým je bývalý barman a přítel oběti, Vesco Valchynov.

Christian Peev se po absolvování prestižní vysoké školy proslavil v oblasti kryptoměn a rychle si vytvořil značné bohatství. Měl nejen luxusní auto, ale i miliony ve virtuálních měnách. Jeho přátelé byli svědky štědrých večírků a oslav, kde se Peev rád dělil o svůj majetek. Mezi jeho známé patřil i barman Vesco Valchynov, který se s Peevem spřátelil a dokonce mu pomohl vstoupit do světa kryptoměn, zakládaje si vlastní firmu.

Avšak po několika letech začal Valchynov závidět Peevovi jeho bohatství a žárlivost se rozhodl vyřešit extrémním způsobem. Dne 8. srpna vstoupil Peev do Valchynova domu v Sofii, ale bohužel se již nikdy neobjevil na záznamech bezpečnostní kamery. Peev byl brutálně zavražděn činkou a jeho tělo bylo následně rozčtvrceno a spláchnuto do záchodu. Kosti a hlavu pak Valchynov pohřbil spolu s komplicem Konstantinem Subotinovem.

Příbuzný Peeva oznámil jeho zmizení policii dva dny po události. Díky rychlé práci kriminalistů a záznamům z kamer byl Valchynov zadržen v hotelovém pokoji. Jeho komplic Subotinov přiznal, že v okolí hotelu jsou pohřbeny zbytky Peevova těla.

Tento případ je jen dalším v řadě vražd úspěšných krypto magnátů. Fernanda Péreze Algabu, argentinského krypto magnáta, našli mrtvého v Buenos Aires, kde byl jeho tělo podobně rozčtvrceno a skryto v kufru.

Zdroj: Technext24

Přihlašte se k odběru novinek BTCC.cz

(Novinky budou zasílány pravidelně každý den v 6 hodin ráno.)

Autor: Michal Pilař 121 článků
Redaktor magazínu BTCC.cz

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*