Donald Trump za poslední tři týdny prodal ethery v hodnotě 2,4 milionů dolarů

Foto: Midjourney

Několik týdnů poté, co se Donald Trump pokusil prodat třetí vlnu jeho NFT tokenů, prodává bývalý prezident své kryptoměnové jmění. Podle analytické společnosti Arkham začal Trump na začátku prosince shromažďovat ethery, získané prodejem svých NFT tokenů, na burze Coinbase. Za poslední tři týdnu už prodal přes tisíc etherů za přibližně 2,4 miliony dolarů.

Trump prodává svoje kryptoměny

Bývalý prezident Spojených států Donald Trump převádí zisky ze svých NFT tokenů do fiatu. Podle společnosti Arkham mu ale stále zbývá 2,2 milionů dolarů v různých kryptoměnách. Kromě Etherea má vlastnit také WETH v hodnotě 649 000 dolarů, tokeny MEGA v hodnotě 167 000 dolarů, Pepecoiny v hodnotě 340 dolarů a JESUS coin v hodnotě 145 dolarů. Donald Trump tedy prodal téměř polovinu všech svých kryptoměnových aktiv, mezi kterými nemá jediný bitcoin.

Zatímco jeho první NFT sbírka sklidila velký úspěch a významně o ní informala také média, ty následující už se podobného úspěchu nedočkaly. Trumpovi příznivci tedy měli možnost vydělat pouze na NFT tokenech z první várky, protože ty následující už se neprodávaly tak dobře a ani jejich cena výrazně nerostla. Druhá várka se pohybovala pod úrovní prodejní ceny okolo 99 dolarů za kus. O poslední vráce NFT tokenů Donalda Trumpa jste zřejmě už ani neslyšeli. Vznikla krátce po jeho zatčení v Georgii a obsahuje různé části obleků, který měl na sobě Trump v době zatčení. Tato poslední kolekce nesla název Mugshot Edition a do této chvíle ještě nebyla vytěžena ani polovina ze 100 000 NFT tokenů. Navíc začátkem prosince začala hodnota obou předchozích kolekcí klesat, zřejmě společně s informacemi o tom, že Trump začal vybírat své zisky z prodejů NFT.

Zdroj: Decrypt.co

Přihlašte se k odběru novinek BTCC.cz

(Novinky budou zasílány pravidelně každý den v 6 hodin ráno.)

Autor: Jaroslav Petřík 196 článků
Redaktor magazínu BTCC.cz

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*