Ethereum L2 Blast ekosystém už má přes 400 milionů dolarů TVL

Foto: Dune

Blast, Ethereum L2 ekosystém, se stal významným hráčem ve světě kryptoměn. Za několik dní od svého spuštění nasbíral více než 400 milionů dolarů v hodnotě uzamčených aktiv (TVL).

Blast vstoupil na scénu s režimem pozvánek a jeho TVL prudce vzrostl, překonávajíc hranici 400 milionů dolarů v hodnotě přenesených aktiv během mimořádně krátké doby.

Nativní mechanismus výtěžku nabízí uživatelům automatické zhodnocování zůstatků ve výši 4 % až 5 % a přitahuje mnoho uživatelů na tuto platformu.

Zavedení „Blast Points“ jako odměn za pozvánky přispělo k raketovému růstu platformy. Body Blast slouží jako odměna pro členy komunity, kteří přivedou další uživatele.

Blast získal 20 milionů dolarů od předních investorů, včetně Paradigm a Standard Crypto, což značně posiluje důvěru v projekt.

S postupujícím vzestupem Blastu budou pravděpodobně pečlivě sledovány otázky týkající se udržitelnosti výtěžků a škálovatelnosti jeho infrastruktury.

Rychlý růst TVL Blastu jej staví do pozice významného hráče v rozvíjejícím se prostoru L2 řešení. Blast bude nepochybně pozorně sledován kryptokomunitou.

Zdroj: Decrypt

Přihlašte se k odběru novinek BTCC.cz

(Novinky budou zasílány pravidelně každý den v 6 hodin ráno.)

Autor: Michal Pilař 122 článků
Redaktor magazínu BTCC.cz

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*