Kriptomat: Jednoduchá kryptosměnárna pro každého

Foto: Pixabay

V rámci našeho dnešního článku se trochu blíže podíváme na oblíbenou krypto směnárnu Kriptomat, která se skvěle hodí pro všechny, kteří se nechtějí zabývat složitým obchodováním kryptoměn, ale přesto by do nich rádi trochu zainvestovali.

Kriptomat – vynikající volba pro začátečníky

Chtěli byste zkusit investici do kryptoměn, ale obchodování na běžné burze ve vás budí respekt nebo na něj nemáte dostatečné zkušenosti? Pak můžete bez obav vyzkoušet krypto směnárnu Kriptomat, jež je vyhlášená svým velmi jednoduchým a uživatelsky přívětivým rozhraním.

Na Kriptomatu můžete nakupovat, prodávat i vzájemně měnit kryptoměny. Vše, co k tomu musíte udělat, je vyplnit krátký registrační formulář, kde vyplníte všechny požadované údaje, nahrajete své doklady totožnosti a ověříte mobilní telefon. Nemusíte se bát, celý registrační proces je velice jednoduchý a Kriptomat vás jím krok po kroku provede. K tomu je navíc v češtině, takže si nemusíte lámat hlavu s tím, že byste někde udělali chybu.

Vklady, výběry a poplatky

U krypto směnárny jsou vklady, výběry a poplatky jedním z nejdůležitějších parametrů. Kriptomat umožňuje vklady v českých korunách, ale výběry je možné provádět pouze v eurech. V eurech také v prostředí Kriptomatu pracujete, takže je dobré se vždy seznámit s aktuálním kurzem. S výběrem v eurech pak mohou v závislosti na bance přicházet různě vysoké bankovní poplatky. Jestliže jste již vlastníkem nějaké kryptoměny a chcete ji na Kriptomatu směnit za jinou, žádný problém. Zkrátka při

Poplatky na Kriptomatu jsou velice transparentní a liší se podle toho, jaké prostředky využíváte ke směně. Za prodej i nákup kryptoměny si Kriptomat účtuje shodně 0,45 %. Za nákup kartou je však třeba počítat s poplatkem 2,45 % a vklad kartou je zpoplatněn 1,99 % z výše uskutečněné transakce. Využívat můžete také internetové peněženky jako je PayPal či například Skrill, kde jsou však poplatky již tak vysoké, že se vklady pomocí nich prakticky nevyplatí.

Zdroj: Kriptomat

Přihlašte se k odběru novinek BTCC.cz

(Novinky budou zasílány pravidelně každý den v 6 hodin ráno.)

Autor: Karel Porezný 71 článků
Redaktor magazínu BTCC.cz

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*