Kryptoměnová burza Huobi spouští vesmírný program

Foto: Midjourney

Jedna z velkých světových kryptoměnových burz Huobi se rozhodla spustit vlastní vesmírný program. Huobi spouští první fázi programu, jehož ambicí je pomoci s průzkumem vesmíru. Burza chce spojit síly (hlavně ty finanční) se svými uživateli a nabídnout jim možnost podívat se do vesmíru.

Huobi nabídne svým uživatelům lístek na Mars

Burza Huobi oznámila, že první fáze programu Huobi Mars bude probíhat od června 2023 do června 2024 a bude se skládat z 12 kol. Každé kolo bude zahrnovat tématickou aktivitu, během které se účastníci mohou pokusit splnit úkoly a získat NFT s vesmírnou tématikou. V každém kole bude vybrán jeden šťastlivec, který získá hlavní odměnu daného kola a navíc bude zařazen mezi kandidáty na cestu do vesmíru. Ve druhé fázi bude všech 12 kandidátů prověřeno ohledně fyzické kondice a přínosu pro komunitu, aby se určil konečný výherce cesty do vesmíru se šéfem Huobi Justinem Sunem. Samotný let je naplánován na období po červenci 2024. Vše bude záležet na vhodných podmínkách. První kolo programu Huobi Mars bude probíhat od 14. června do 5. července 2023. 

Pro získání NFT budou účastníci muset provést určitý počet spotového obchodování, burzovních transakcí nebo transakcí na Huobi Earn. Za aktivitu poté získají odměnu ve formě NFT za každý splněný úkol. NFT budou vydáváno na síti TRON a budou obchodovatelná na různých platformách pro obchodování s NFT tokeny. Přestože není omezen počet získaných NFT na jednoho uživatele, počet NFT v prvním kole omezený bude. Kdo vytvoří více NFT během prvního kola, bude mít následně větší šanci být vybrán pro let do vesmíru. Výherce prvního kola také získá obchodování bez poplatků na Huobi po dobu 180 dnů. Burza se inspiruje u jiných velkých společností, které v posledních letech nabízí turistické cesty do vesmíru a chce podobný zážitek zprostředkovat také svým uživatelům.

Zdroj: Cryptodaily.co.uk

Přihlašte se k odběru novinek BTCC.cz

(Novinky budou zasílány pravidelně každý den v 6 hodin ráno.)

Autor: Jaroslav Petřík 196 článků
Redaktor magazínu BTCC.cz

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*