Kryptoměnová firma nabízí zdarma služby firmám s ženami ve vedení

Foto: Midjourney

Kryptoměnová společnosti Aegis Trust nabízí bezplatné služby firmám s ženami na vedoucích pozicích. Jedná se o plně licencovaného a pojištěného správce digitálních aktiv, který se rozhodl podpořit společnosti se ženami ve vedení. Incicativa má za cíl podpořit růst nejen kryptoměnových společností a hlavně podporovat rovnost pohlaví v převážně muži ovládaném prostředí.

Zajímavá iniciativa pro podporu rovnosti pohlaví

Společnosti odpovídající filozofii společnosti Aegis Trust mohou získat  až šest měsíců bezplatných služeb v oblasti spravování digitálních aktiv. Půl roku těchto služeb přitom stojí 28 000 dolarů bez ohledu na velikost portfolia. Společnost uvedla ve svém prohlášení, že poskytnutím těchto služeb bezplatně uvolňuje zdroje, které mohou společnostem pomoci zaměřit se na růst a budování inovativních produktů nebo služeb bez toho, aby se musely starat o náklady spojené se správou digitálních aktiv. Generální ředitelka a zakladatelka společnosti Aegis Trust Serra Wet se rozhodla podpořit ženy v kryptoměnovém průmyslu poté, co byla její vlastní firma shazována právě proto, že ji vede žena. Uvedla, že si rychle všimla nedostatku podpory kryptoměnové komunity. 

Foto: Pixabay.com

Mezi zajímavé iniciativy zařadila například také CoinDesk, který prodává ženám vstupenky na konferenci Consensus se slevou. Podle ní poukazují, stejně jako ona, na potřebu zvýšit úsili o zapojení více žen do kryptoměnového průmyslu a nastavení vyrovnaných podmínek pro obě pohlaví. Podle ní ženy často čelí obtížím při získávání stejné úrovně podpory a respektu jako jejich mužští kolegové. Tyto překážky musí být podle ní odstraněny a nesmí být demotivující pro další ženy, které se rozhodnou podnikat v kryptoprůmyslu. Nedostatek žen v kryptoměnovém světě můžeme pozorovat také v českém prostředí, kde jedinou známou firmou vedenou ženami je projekt Holky v kryptu.

Zdroj: Coindesk.com

Přihlašte se k odběru novinek BTCC.cz

(Novinky budou zasílány pravidelně každý den v 6 hodin ráno.)

Autor: Jaroslav Petřík 196 článků
Redaktor magazínu BTCC.cz

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*