Nový Nástroj od Mysten Labs mění web3

Foto: Gencraft

Mysten Labs spustila nový nástroj s názvem zkSend, pomocí kterého je možné vytvářet a posílat odkazy s určitým množstvím tokenu SUI.

zkSend výrazně zjednodušuje odesílání SUI tokenů. Nástroj je postavený na zkLogin a nativní kryptografii ekosystému Sui.

Uživatelé mohou vytvářet odkazy s určitým množstvím SUI a posílat je prostřednictvím různých platforem pro zasílání zpráv nebo prostřednictvím QR kódů.

Mysten Labs je blockchainová společnost, která vyvíjí nástroje, jež zajišťují bezpečnost a masovou adapci web3 prostředí. Vytvářejí pro to základní infrastrukturu.

Hlavní výhodou zkSend je, že příjemci nepotřebují web3 peněženku a mohou si zvolit vytvoření účtu pomocí zmíněného zkLogin rozhraní, které umožňuje integraci s účty na platformách Google nebo Twitch.

zkSend může mít využití např. pro odměňování uživatelů za jejich aktivitu nebo pokrytí transakčních poplatků pro nové uživatele.

zkSend ukazuje, jak lze blockchainovou technologii učinit přístupnější širšímu publiku. Odstraňuje složitosti spojené s převody kryptoměn a usnadňuje uživatelům interakci s web3 aplikacemi. Uživatelé nemusejí mít předchozí znalosti o kryptoměnách. Díky tomu má zkSend velký potenciál.

Nadcházející vylepšení, jako je podpora různých typů aktiv a hromadné vytváření odkazů, pravděpodobně rozšíří využití zkSend ve web3 prostředí.

Zdroje: Binance News, Mysten Labs

Přihlašte se k odběru novinek BTCC.cz

(Novinky budou zasílány pravidelně každý den v 6 hodin ráno.)

Autor: Michal Pilař 122 článků
Redaktor magazínu BTCC.cz

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*