SimpleCoin: Směnárna stvořená pro český trh

Foto: Pixabay

SimpleCoin je ryze česká krypto směnárna fungující již od roku 2013. Za tu dobu si získala značné množství klientů nejen u nás, ale také v okolních státech. V našem dnešním článku si ji proto trochu představíme a ukážeme si, jaké služby svým zákazníkům nabízí.

Jednoduchost, důvěryhodnost a nulové poplatky

Krypto směnárna SimpleCoin byla založena v Praze roku 2013 a od té doby si u klientů (především v tuzemsku) buduje status spolehlivé a důvěryhodné směnárny. Své klienty si získala především svou ohromnou jednoduchostí a velmi intuitivním rozhraním, v němž se rychle zvládne zorientovat opravdu každý. Velkou výhodou pro české klienty je zákaznická podpora vedená v češtině, díky které se nemusíte bát, že se v případě problémů nedomluvíte.

Poplatky jsou na SimpleCoin nulové, to je však vykompenzováno vyšší marží u směnných kurzů. V tomto směru se bohužel SimpleCoin na zahraniční konkurenci „nechytá“ a je tak vhodný spíše pro směnu menšího obnosu, což je ideální především pro nováčky. Samozřejmostí pak je možnost vkladu kartou z jakékoli tuzemské banky v korunách.

Kryptoměnová peněženka je nutnost

Za jedinou, i když pro někoho poměrně výraznou, vadu na kráse SimpleCoinu se dá považovat nutnost vlastnit kryptoměnovou peněženku. Její pořízení však není nijak těžké a využít můžete jak hardwarové peněženky, tak i mobilní či desktopové peněženky, takže si ji dokážete bez problémů zařídit z pohodlí domova.

SimpleCoin – shrnutí

SimpleCoin je uživatelsky velice přívětivá krypto směnárna, u které si přijdou na své především začátečníci. Mezi její hlavní výhody patří nulové poplatky, možnost nákupu přes české koruny i technická podpora v českém jazyce. Co však již tak příjemné není, je nutnost mít zřízenou kryptoměnovou peněženku a také relativně vysoké marže, které jsou v porovnání se zahraniční konkurencí někdy i několikanásobné.  

Zdroj: Simplecoin

Přihlašte se k odběru novinek BTCC.cz

(Novinky budou zasílány pravidelně každý den v 6 hodin ráno.)

Autor: Karel Porezný 71 článků
Redaktor magazínu BTCC.cz

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*