SpongeBob token může navázat na úspěch PEPE

Foto: Midjourney

SpongeBob (SPONGE) dělá v kryptoměnovém světě stejné vlny, jako předtím meme coin PEPE a rozhodně se vyplatí jej sledovat. Veselý a dobře známý maskot získává pozornost investorů, kteří mají rádi meme tokeny stejně, jako tomu bylo u tokenu PEPE. Může se stát, že SpongeBob bude další kryptoměnou, která vyroste o tisíce procent během krátkého období. Investovat do těchto tokenů je ale vysoce rizikové a můžete přijít o všechny investované prostředky.

SpongeBob token je stále populárnější

Meme token SPONGE oslovil řadu kryptotraderů a navázal na kulturní fenomén. který zůstává mezi lidmi populární už řadu let. Není překvapením, že token rychle stoupá na oblíbenosti a momentálně si drží vysoké postavení na seznamu horkých párů na platformě DEXTools.io. Tento meme token stále získává na popularitě, i přes nedávný pokles ceny. SpongeBob token byl samozřejmě vytvořen na základě úspěchu tokenu PEPE a snaží se navázat na jeho úspěch. Token SpongeBob je nyní k vidění také na CoinMarketCap, což je vždy důkazem, že se o daný token investoři zajímají. Přestože hodnota SPONGE nedávno zaznamenala propad, objem obchodování tokenu strmě stoupá. Od spuštění tokenu bylo zobchodováno SPONGE tokenů za více než 100 milionů dolarů a aktuální tržní kapitalizace je 46 milionů dolarů. 

SpongeBob byl zalistován na decentralizované burze Uniswap 4. května a krátce na to dosáhl třicetinásobku své ceny. Cena se propadla poté, co Binance pozastavila výběry BTC. Navzdory těmto problémům ale token víří kryptoměnové vody i přes to, že byl obchodován rovnou na burze a neproběhl žádný předprodej. Někteří analytici označují token SPONGE za další potenciální meme token, který může zaznamenat prudký nárůst ceny a znásobit vkladu investorů i tisíckrát. V poslední době je navíc velký zájem o meme tokeny v důsledku velkého úspěchu tokenu PEPE a pro mnohé investory se SPONGE jeví jako zajímavá příležitost. Zároveň jde ale o další token, který nemá žádnou funkci a ničím nepřispívá a jedná se pouze o spekulativní investici s vysokým rizikem ztráty všech prostředků. 

Zdroj: Bitcoinist.com

Přihlašte se k odběru novinek BTCC.cz

(Novinky budou zasílány pravidelně každý den v 6 hodin ráno.)

Autor: Jaroslav Petřík 196 článků
Redaktor magazínu BTCC.cz

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*