SynFutures: Cena Bitcoinu by mohla do konce listopadu dosáhnout 47 000 dolarů

Foto: Gencraft

Rachel Lin, spoluzakladatelka SynFutures, předpovídá, že cena Bitcoinu by mohla do konce listopadu dosáhnout 47 000 dolarů. Lin se odvolává na historická data, která naznačují, že listopad obvykle přináší vyšší průměrný výnos pro Bitcoin ve srovnání s říjnem, s průměrným výnosem přesahujícím 35 %.

Trh s kryptoměnami také zaznamenává zvýšenou aktivitu uživatelů, s významným nárůstem spot objemu a velkými transakcemi přesahujícími 100 000 dolarů.

Data o opcích dále odrážejí optimistickou náladu na trhu, s výrazným zájmem o nákupní opce Bitcoinu.

Zatímco krátkodobé ukazatele dosáhly “overbought” úrovní, dlouhodobé vyhlídky pro Bitcoin vypadají pozitivně.

Bill Miller IV, portfolio manažer společnosti Miller Value Partners, v rozhovoru pro Yahoo Finance řekl, že očekává pozitivní dlouhodobé trendy pro Bitcoin a zdůraznil jeho atraktivitu jako „necenzurovatelného“ aktiva.

Navzdory krátkodobým fluktuacím cen a volatilitě na trzích zůstává Bitcoin podle Millera atraktivní volbou, zejména v kontextu rostoucích deficitů a dluhů ve Spojených státech, poháněných tisknutím nových peněz.

Bitcoin měl během tohoto týdne potíže udržet se nad 35 000 dolary, pokusy o proražení rezistence narazily na silný prodejní tlak. V době psaní článku je cena Bitcoinu 34 743 dolarů, to je v přepočtu 789 889 korun.

Zdroje: The Block, Yahoo Finance

Přihlašte se k odběru novinek BTCC.cz

(Novinky budou zasílány pravidelně každý den v 6 hodin ráno.)

Autor: Michal Pilař 122 článků
Redaktor magazínu BTCC.cz

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*