Toto v kryptoměnovém světě chybělo. Nově si můžete vsadit na křečky

Foto: Midjourney

Na kryptoměnovém Twitteru se objevila věc, která jistě chyběla v kryptu úplně každému. Nově je totiž možné vsadit na závody křečků a online na streamu pak závody sledovat. Závody můžete najít na stránce Hamsters.gg a sledovat je online prostřednictvím platformy Twitch. 

Závody kryptokřečků pro každého

Stránka Hamsters.gg byla v tichosti spuštěna minulý týden a nabízí “první živě vysílané závody křečků na světě”. Závody si rychle získaly oddanou klientelu sázkařů, kteří mohou sázet na závody křečků. V tuto chvíli je možné vsadit pouze Binance USD. Mezi nejslavnější křečky aktuálně patří Popcorn, Buster a Sparky. Každý z nich má svůj profil a historii závodů s počtem vyhraných a prohraných klání. Že je o závody opravdu zájem dokazuje také fakt, že aktuálně probíhá už 1073. závod. Do závodních drah jsou vždy umístěni čtyři křečci. Závod se spouští automaticky a všem naráz otevře dvířka a na každé závodní dráze je umístěna kamera stejně, jako nad závodištěm pro lepší přehled. Po otevření dvířek se křečci rozběhnou po metr dlouhé dráze za doprovodu smooth jazzu. Pro transparentnost je nutné doplnit, že 5 % vsazených prostředků si bere provozovatel. 

Přestože se závody vysílají živě online, jedná se o předtočené záběry závodů, které připravili provozovatelé a jejich křečci. Hlavní vývojář platformy pod pseudonymem Dani prozradil, že se tak děje proto, aby předešli možnosti úmrtí křečka v přímém přenosu. Případně nepoužijí záběry závodu, ve kterém by žádný z křečků nedošel do cíle, pokud by se rozhodli sednout a nehýbat se. Celou zábavnost projektu kazí jen fakt, že samotní vývojáři zřejmě mohou na závody vsadit také. Podle hlavního vývojáře Deniho neexistuje žádný způsob, jak tomuto nekalému sázení zabránit. Pokud ale sázení na křečky nepropadnete, můžete si pár závodů pustit a zkusit vsadit na nějakého favorita. Na závody se ale samozřejmě můžete dívat i bez sázek na Twitchi.

Zdroj: Decrypt.com

Přihlašte se k odběru novinek BTCC.cz

(Novinky budou zasílány pravidelně každý den v 6 hodin ráno.)

Autor: Jaroslav Petřík 196 článků
Redaktor magazínu BTCC.cz

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*