Zahrejte si poker postavený na Lightning Network

Foto: Pixabay.com

Technologie Lightning Network nabízí rychlé a levné transakce s malými objemy. Různé projekty na sebe nenechaly dlouho čekat a můžete si zahrát například No Limit Texas Hold’em poker. 

No Limit Texas Hold’em je jednou z nejpopulárnějších verzí pokeru. Díky Lightning Network si nyní můžete zahrát poker i o saty. Poker máme vyzkoušený a vše funguje dobře, jen nenechávejte prostředky na svém herním účtu. Před opuštěním stránky si své saty vždy vyberte na svou peněženku. Transakce jsou rychlé a levné a je tedy možné kdykoliv prostředky zase poslat zpět. Web zatím nenabízí login uživatelů, který by si pamatoval uložené prostředky. Přihlašování přes Twitter většinou nefunguje a nedoporučujeme se na to spoléhat při ukládání satů.

Pro přidání prostředků je třeba zadat požadovanou částku v satech. Následně web vygeneruje Lightning Network fakturu, kterou snadno zaplatíte přes svou peněženku pomocí QR kódu. Hrát pak můžete na několika stolech, které jsou rozděleny podle buy-in, tedy minimální částky potřebné k hraní na daném stole. Zahrát si můžete už od 200 satů. Pro odvážnější hráče pokeru je zde i stůl, který požaduje minimálně 500 000 (aktuálně něco kolo 2500 Kč).

Jedná se zajímavé využití Lightning Network pro zábavní účely. Hrát můžete anonymně s kýmkoliv na celém světě během několik vteřin. Není třeba nic instalovat ani stahovat, vše běží v prohlížeči a web je dostupný také na tabletech a mobilních telefonech. Navíc, na stolech s nízkými částkami nejsou žádné poplatky dealeovi, na těch s vyššími částkami je to pak 1 % z každé výhry.

Web bohužel není příliš rozšířený mezi hráči a na stolech je často prázdno. Většinou ale stačí poslat saty,  sednou si k některému ze stolů a chvíli počkat. Často hráči čekají na někoho, kdo si jako první sedne k nějakému stolu. Počet hráčů na webové stránce můžete zjistit otevřením chatu vpravo dole. 

Přihlašte se k odběru novinek BTCC.cz

(Novinky budou zasílány pravidelně každý den v 6 hodin ráno.)

Autor: Jaroslav Petřík 196 článků
Redaktor magazínu BTCC.cz

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*