700 tisíc nových Bitcoin adres vzniklo během jediného dne

Foto: Gencraft

Během 4. listopadu vzniklo více než 700 tisíc nových Bitcoin adres. Ačkoliv to není typický indikátor, který by hýbal s cenou Bitcoinu, vypovídá to o výrazně “bullish” sentimentu.

Nikdo zatím nezkoumal, zda tyto nové adresy prováděly nákupy, přesto lze říct, že trh projevuje výrazný optimismus a noví držitelé mohou přispět k růstu ceny Bitcoinu svými budoucími nákupy.

Různé cenové odhady podtrhují “bullish” náladu na trhu s kryptoměnami. Některé odhady se pohybují od 56 000 dolarů (Matrixport) do více než 500 000 dolarů (Anthony Scaramucci) za 1 Bitcoin, což podporují faktory jako potenciální schválení Bitcoin ETF a nadcházející halving.

Scaramucci, zakladatel SkyBirgde Capital, očekává, že Bitcoin dosáhne hodnoty přesahující 500 tisíc dolarů koncem roku 2024 až polovinou roku 2025.

Scaramucci nazval Bitcoin pojistkou proti inflaci a zdůraznil, že aktuální cena Bitcoinu představuje stále velkou příležitost k investici.

Ačkoliv se 500 tisíc dolarů může zdát jako velmi přehnaná predikce, Scaramucci počítá s tím, že institucionální investoři začnou alokovat 5% svých prostředků do Bitcoinu. Podle něj aktuálně investuje do Bitcoinu přibližně každá desátá instituce.

Zdroj: The Crypto Basic

Přihlašte se k odběru novinek BTCC.cz

(Novinky budou zasílány pravidelně každý den v 6 hodin ráno.)

Autor: Michal Pilař 122 článků
Redaktor magazínu BTCC.cz

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*