Hledáte spolehlivého a levného dodavatele zlata?

Foto: Starryai

Nejlevnějšího prodejce zlata v ČR najdete na adrese zlatemince.cz

Prodejnu má v Praze v budově Obecního domu. Ale pozor, prodejna je ve druhém patře! Nikoliv v přízemí. Abyste nezabloudili, použijte služební vchod (z ulice u Obecního domu) hned vedle výlohy Blanky Matragi a nechejte se vyvézt výtahem do druhého patra.

Za nízké ceny získáte zlato i v Brně, v ikonické cihlové budově Dornych, vedle Vaňkovky.

Právě nízká cena a vysoké skladové zásoby přivádí k tomuto tradičnímu prodejci investičního zlata a stříbra nové zájemce o bezpečné uložení finančních prostředků do drahých kovů.

Že jsou ceny zlatých cihel a zlatých mincí u tohoto prodejce skutečně nejnižší, se můžete přesvědčit na stránce investiční zlato. Ceník v euro je na stránce investičné zlato.

Přízemní cenou zlata se tento prodejce výrazně odlišuje od ostatních nabídek na trhu. Potvrzuje to i jeho umístění na prvním místě loňského srovnání finančních produktů v kategorii prodejců drahých kovů (soutěž pořádá server Finparáda společnosti Scott & Rose).

Cena zlata je na absolutních maximech

Zlatá horečka znovu zuří na trzích a investoři sledují s napětím, jak cena zlata láme rekordy. Během posledních týdnů přineslo toto vzácné kovové palivo investorům nečekaně vysoké výnosy. A co je ještě zajímavější, analytici očekávají další růst jeho ceny, což je pro mnohé příslibem dalších zisků.

Pokud jste se rozhodli investovat do zlata, je důležité vědět, kde ho získat. V České republice žádná mincovna zlato ve formě cihel nebo slitků nevyrábí. Místo toho se většinou prodávají zlaté cihly švýcarských rafinérií, které mají dlouholetou tradici a renomé v oboru. Různí prodejci mohou nabízet tytéž slitky za různé ceny, takže je důležité být obezřetný a porovnat nabídky.

Raději nakupovat fyzické zlato

Konzervativní investoři preferují fyzické držení zlata ve formě cihel nebo mincí. Tato forma investice je považována za bezpečnější a spolehlivější. Naopak je třeba se vyvarovat různým formám nákupu virtuálního zlata či dokonce spoření do zlata. Tyto alternativy mohou být rizikové a neumožňují přímé vlastnictví fyzického zlata. Stejně tak je třeba být opatrný při investicích do akcií zlatých dolů, protože není jisté, zda nejsou již vytěžené nebo zda bude těžba i nadále úspěšná.

V každém případě je klíčové požadovat fyzické držení zlata jako záruku vaší investice. Ať už se rozhodnete pro zlaté cihly, mince nebo jiné formy, máte právo požadovat, aby vaše peníze byly podloženy skutečným zlatem, které máte do svého držení. Buďte obezřetní a pečlivě zvažte své možnosti před tím, než se rozhodnete investovat do tohoto vzácného kovu.

Zdroj: Zlatemince.cz

Přihlašte se k odběru novinek BTCC.cz

(Novinky budou zasílány pravidelně každý den v 6 hodin ráno.)

Autor: Karel Porezný 71 článků
Redaktor magazínu BTCC.cz

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*