Místo školy těžil ve sklepě bitcoiny a nyní vydělává 28 milionů měsíčně

Foto: Starryai

John Paul Baric z Texasu zakoupil své první bitcoiny v roce 2012, když tato digitální měna teprve začínala svoji cestu a nebyla ještě příliš populární. V té době byl John ještě na střední škole a strávil mnoho dlouhých nocí obchodováním s kryptoměnami, přičemž před svými rodiči předstíral, že se učí. Postupem času začal studovat na univerzitě, ale brzy školu opustil. Místo toho se rozhodl věnovat těžbě bitcoinů ve sklepě svých rodičů a dnes si vydělává přes 28 milionů korun měsíčně.

Když John poprvé investoval do bitcoinů a začal obchodovat s kryptoměnou, neměl tušení, že se tato činnost stane základem jeho pozdějšího bohatství. Rozhodl se opustit univerzitu a namísto toho se zaměřil na těžbu bitcoinů ve sklepě rodičů.

Inspirací mu byl jeho tehdejší učitel angličtiny, který dal studentům za úkol připravit podnikatelský plán. Johnovi se líbilo, že pro obchodování s kryptoměnami není stanoven věkový limit. Jeho rodiče ho v jeho podnikání podporovali, protože viděli, že se i bez vysoké školy může úspěšně prosadit.

John si postavil zařízení na těžbu bitcoinů ve sklepě a rychle začal vydělávat peníze. Jejich první milion dolarů (asi 22 milionů korun) si vydělal ještě před dosažením 18 let. Se vzrůstajícím úspěchem začal zaměstnávat své přátele a rozšířil své podnikání do větších prostor. Dnes vydělává přibližně 28 milionů korun měsíčně.

John zdůrazňuje, že k úspěchu nepotřebujete nutně vysokou školu, ale spíše odhodlání pracovat na jedné věci po mnoho let. I přes své finanční úspěchy preferuje investovat zpět do svého podnikání a zůstává aktivním cestovatelem a lyžařem.

Zdroj: DailyMail

Přihlašte se k odběru novinek BTCC.cz

(Novinky budou zasílány pravidelně každý den v 6 hodin ráno.)

Autor: Michal Pilař 122 článků
Redaktor magazínu BTCC.cz

6 komentářů

  1. Ale někdo musí ty počítače na těžbu vymyslet, někdo další vyrobit, další přepravit a další prodat. Když bude každý nevzdělaný blb těžit bitcoiny, kdo pro ta těžební zařízení vyrobí. Holt tady musí někdo makat a vytvářet opravdové hodnoty. Když budou všichni těžit, brzo nebude na čem a také za co ty bitcoiny utratit (protože nebude nikdo nic vyrábět). To je to samé jako různí youtubeři, influenceři a další …eři. Opravdu inspirativní článek.

  2. Veverka ten kdo v nečem podniká to dělá hlavně pro sebe a svou rodinu.Podobní moulové jako Von by se našli.Proč si všichni ti co mají nahý zadek myslí, že by jim měl bohatý dát část svého majetku, protože oni jsou chudí.Zvrácené bolševické myšlení mít všichni stejně. To by ale nemuseli být chytří a pracovití lidé,ale jen tupci jako komouši.A nakonec bycho měli jen holý zadek jako za komanče.Děkuji nechci. Pokud to někdo co má neukrad jako u nás po listopadu viz Babiš, a vydělal si to svou prací a hlavou pak je to jeho a není jeho povinností komukoliv cokoliv dávat,jen proto .aby si neschopný užil jeho práce. Každý je strůjcem svého blahobytu.

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*