Recenze Anycoin: Skvěle hodnocená česká směnárna

Foto: Anycoin

Stále si nemůžete vybrat, ve které směnárně nakoupíte svou první kryptoměnu? Bez obav můžete své prostředky svěřit do rukou české směnárny Anycoin, která se pyšní jedním z nejlepších hodnocení zákazníků mezi směnárnami v tuzemsku. V dnešním článku se proto právě na ni zaměříme a krátce si ji představíme.

Rychlá směna i bez registrace

Směnárna Anycoin vznikla roku 2019 v Brně a od té doby se nenápadně vytáhla mezi ty nejlepší krypto směnárny na našem trhu. Celkem je na ní možné směnit až 130 aktiv a je samozřejmě plně v češtině včetně zákaznické podpory, což především začátečníci jistě nesmírně ocení.

Nespornou výhodou Anycoinu je fakt, že je možnost provádět směnu z fiat měn na kryptoměny bez nutnosti se na její platformě registrovat. Nikomu tak neposkytujete své citlivé údaje, ani nemusíte fotit občanku a podobně. To však platí pouze do denního limitu 25 000 Kč, poté je již směnárna ze zákona povinna provést vaši registraci prostřednictvím KYC procesu.

BONUS: Pokud nakoupíte kryptoměny v hodnotě alespoň 10.000 Kč a ověříte svou totožnost, jako bonus získáte 300Kč navíc. Pro splnění podmínek je nutné se registrovat skrz tento odkaz ZDE.

Jak se s Anycoinem pracuje?

Moderní a uživatelsky přívětivé prostředí je v dnešní době prakticky samozřejmostí, což si v Anycoinu moc dobře uvědomují, takže si na něj velice rychle zvykne i začátečník. Používat jej navíc můžete jak z počítače, tak i prostřednictvím výborně zpracované mobilní aplikace, díky čemuž máte směnárnu neustále po ruce.

Poplatky? Minimální

Výbornou zprávou také je, že Anycoin si účtuje pouze minimální poplatky. Za vklad a výběr v korunách dokonce nezaplatíte vůbec nic. Na poplatky však můžete narazit při vkládání kryptoměn. Ty jsou vždy fixní a liší se v závislosti na tom, jaké krypto používáte. Samozřejmostí je pak poplatek těžařům za ověření transakce, jenž je vždy pevně dán. Posledním důležitým faktorem je spread, který je taktéž variabilní dle konkrétní kryptoměny, avšak většinou nepřesahuje 3 %.

Anycoin – shrnutí

Anycoin je velice povedená krypto směnárna s kompletní českou lokalizací, která se na lokálním trhu těší ohromné oblibě. Její hlavní předností jsou nízké poplatky, dále umožňuje směnu bez registrace a za celou dobu jejího fungování nebyl hlášen jediný bezpečnostní problém. My ji tak můžeme bez problémů doporučit k odzkoušení.

Zdroj: Anycoin

Přihlašte se k odběru novinek BTCC.cz

(Novinky budou zasílány pravidelně každý den v 6 hodin ráno.)

Autor: Karel Porezný 71 článků
Redaktor magazínu BTCC.cz

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*