Security startup Stelo Labs, podporovaný a16z, dnes ruší své vlajkové produkty

Foto: gencraft

Podle Binance News ohlásila firma Stelo Labs, specializující se na bezpečnost Web3, že ukončí veškeré své vlajkové produkty, včetně pluginu Stelo, webu stelo.com, approvals.xyz a Stelo API. Firma uvedla, že když začala zkoumat Stelo, měla za cíl řešit obtížné technické a designové problémy spojené s bezpečností a použitelností web3 prostředí. Společnost však zjistila, že její původní předpoklady se nevyvíjejí tak, jak očekávala.

Sada produktů Stelo, která se zaměřovala na zvýšení bezpečnosti a použitelnosti kryptoměnových transakcí, bude ukončena k 31. říjnu 2023. Uživatelé by si měli stáhnout alternativní produkty, aby zůstali chráněni před útoky.

Stelo Labs vyvinula doplněk k prohlížečům na ochranu krypto peněženek před podvody a phishingovými útoky. Společnost dosáhla více než 10 000 stažení doplňku, s 1 500 denními aktivními uživateli. Chránili peněženky s hodnotou přesahující 200 milionů dolarů a zmařili mnoho podvodů.

Stelo Labs získala 6 milionů dolarů od notoricky známé VC firmy Andreessen Horowitz v únoru 2023. Společnost byla spoluzaložena Benem Scharfsteinem a Amanem Dhesi a zaměřovala se na zvýšení bezpečnosti Web3 a zpřístupnění této technologie všem. Jejich řešení pro prevenci zákeřných transakcí, phishingových útoků a sociálního inženýrství chránilo uživatele na Ethereum blockchainu. V jejich roadmapě byla expanze na EVM-kompatibilní řešení.

Společnost pracuje na další generaci Stelo Labs. Svou budoucí strategii oznámí v nadcházejících týdnech.

Zdroje: Binance News, stelolabs.com, techcrunch.com

Přihlašte se k odběru novinek BTCC.cz

(Novinky budou zasílány pravidelně každý den v 6 hodin ráno.)

Autor: Michal Pilař 122 článků
Redaktor magazínu BTCC.cz

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*