ZachXBT bude vracet příspěvky na jeho soudní řízení poté, co byla žaloba zamítnuta soudem

Foto: Midjourney

Možná si ještě vzpomínáte na případ, kdy MachiBigBrother žaloval kryptoměnového detektiva s přezdívkou ZachXBT za to, že o něm napsal článek, který údajně poškodil MachiBigBrotherovu pověst. Krátce po tomto oznámení se řada lidí rozhodla přispět na soudní výlohy a ZachXBT získal od svých podporovatelů jeden milion dolarů. Není divu, tento kryptoměnový kouzelník už zachránil prostředky řadě investorů.

ZachXBT bude vracet dary

Protože byla žaloba zamítnuta a žádný soud se nakonec konat nebude, rozhodl se ZachXBT vrátit všechny nevyužité prostředky svým přispěvatelům. Nachystal na to dokonce smart kontrakt, který bude k dispozici na Ethereu, Arbitrumu a zkSync pro všechny, kteří by si chtěli svůj příspěvek vzít zpět. Smart kontrakt bude k dispozici následujících 365 dní. Peníze totiž už nebude potřebovat, protože žaloba Jeffreyho Huanga (MachiBigBrother) byla zamítnuta. Zahrnovala poškození pověsti na základě článku, který ZachXBT o tomto investorovi a youtuberovi napsal. V něm popisuje podivné praktiky a možné podvody spojené s tímto influencerem. Vypadá to ale, že soud nepovažoval obsah článku za závadný a žalobu zamítl. 

Poté co MachiBigBrother oznámil žalobu, založil ZachXBT peněženky pro dary a předpověděl, že soudní výlohy budou stát přibližně jeden milion dolarů. Tuto částku získal od svých přispěvatelů během 48 hodin. Mezi dárci byl například šéf Binance Changpeng Zhao, zakladatel společnosti Kraken Jesse Powell nebo zakladatel společnosti Tron Justin Sun. Nutno říci, že všem těmto lidem ZachXBT v minulosti pomohl, když dokázal zachránit prostředky, které uživatelům zmíněných burz ukradli hackeři. ZachXBT také uvedl, že všechny nevyčerpané prostředky zůstanou na účtech po zmíněných 365 dní a pak budou přijaty jako dar a financování dalších aktivit. Řada podporovatelů své peníze ZachXBT nechají, protože v kryptoměnovém světě odvádí opravdu dobrou práci.

Zdroj: Beincrypto.com

Přihlašte se k odběru novinek BTCC.cz

(Novinky budou zasílány pravidelně každý den v 6 hodin ráno.)

Autor: Jaroslav Petřík 196 článků
Redaktor magazínu BTCC.cz

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*