Zajímavý trader umí předpovídat události na kryptoměnovém trhu, dokazují to data z blockchainu

Foto: Midjourney

Data z blockchainu pomohla objevit zajímavého investora, který naprosto přesně předpovídá dění na kryptoměnovém trhu. Tento investor poslal v uplynulých dnech 16 milionů dolarů na Binance. Jeho cílem byl zřejmě nákup kryptoměn v době, kdy jejich cena roste. Díky datům z blockchainu můžeme nabídnout také pohled na jeho obchody, které provedl v minulosti a které mu přinesly velké bohatství.

Díky datům z blockchainu můžeme tradera pozorovat

První pozorování toho investora provedla společnost sledující dění na blockchainech různých kryptoměn s názvem Lookonchain. Již v minulosti upozornila na několik naprosto přesných obchodů provedených z této peněženky. Jedná se například o prodej velkého množství etherů na téměř přesném all-time-high, výměnu USDC za ethery v době, kdy ztratil stablecoin svůj peg nebo vybrání všech prostředků z burzy FTX těsně před omezením výběrů. Někteří uživatelé nazývají tuto peněženku Legendární. V současnosti lze z účtu vyčíst nákup USDC za ethery poslané na burzu Binance. Není bohužel možné určit, co se zbylými prostředky obchodník provádí na burze Binance. 

Ve stejnou dobu ale investor vybral 353 500 tokenů LINK, kterých v posledních třech měsících vybral také dalších 1 588 500 z burzy Kraken. Čas od času se objeví investor, který jakoby věděl dopředu, co se bude na kryptoměnových trzích dít. Většinou se jedná o majitele velkých objemů kryptoměn, kterých si všimnou služby jako Lookonchain nebo Whale Alert. Peněženku tohoto investora ale doporučujeme uložit, protože v minulosti prokázal poměrně přesné nákupy. Zda se jedná jen o náhodu nebo má investor nadstandardní informace z kryptoměnového trhu nelze říci. Jeho transakce ale mohou sloužit jako ukazatelé růstu cen některých tokenů, pakliže by tento investor opravdu měl insider informace z kryptoměnových projektů. 

Zdroj: Twitter.com

Přihlašte se k odběru novinek BTCC.cz

(Novinky budou zasílány pravidelně každý den v 6 hodin ráno.)

Autor: Jaroslav Petřík 196 článků
Redaktor magazínu BTCC.cz

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*